Koupelová bomba růže & heřmánek

Přírodní šumivá bomba do koupele s vůní růže, heřmánku a mimózy, obohacená o epsomskou sůl, růžový jíl a bambucké máslo.

Mimóza

Heřmánek pravý

Růže stolistá

Koupelová bomba růže & heřmánek

Přírodní šumivá bomba do koupele s vůní růže, heřmánku a mimózy, obohacená o epsomskou sůl, růžový jíl a bambucké máslo.

Mimóza

Heřmánek pravý

Růže stolistá

179 Kč
Skladem
- +

Popis

Receptura

Ingredience

Parametry

popis

Ručně vyráběná přírodní koupelová bomba s esenciálními oleji z růže, heřmánku a mimózy uklidňuje a uvolňuje tělo i mysl a zajistí voňavý relaxační zážitek. Bambucké máslo s mandlovým olejem navracejí pokožce elasticitu a zanechají ji vyživenou a hydratovanou. Epsomská sůl má relaxační a zklidňující účinky, zlepšuje vstřebávání hořčíku, pomáhá při nespavosti a zmírňuje stres. Růžový jíl má exfoliační, čisticí a detoxikační účinky, pokožku zanechává jemnou a rozzářenou. Esenciální oleje růže stolisté, mimózy a heřmánku zanechají pokožku krásně provoněnou.

Aplikace

Vhoďte kuličku do napuštěné teplé vany a nechte rozpustit. Uchovávejte na suchém, chladném místě.

Vytvořil: Ing. Aneta Fránková & Ing. Kateřina Nováková (parfemace)

ANETA FRÁNKOVÁ
Hlavní vývojářka kosmetiky Aneta vypiluje složení výrobku do jeho konečné podoby a vytvoří první verzi výrobku v laboratoři. Na Vysoké škole chemicko – technologické absolvovala obor zaměřený na kosmetiku. S jejím vývojem má bohaté zkušenosti, pracovala pro několik značek přírodní kosmetiky.

KATEŘINA NOVÁKOVÁ
Pro studium na Vysoké škole chemicko – technologické, kde absolvovala obor Chemie přírodních látek, se Kateřina Nováková rozhodla díky své zálibě zkoumání rostlin. Své znalosti získala i díky studiím v Cotswold Perfumery v Anglii. Jejím mentorem byl známý parfemář John Stephen, který vytvořil parfém pro britskou královnu. V současné době Kateřina tvoří pro svou značku Love & little pepper a mimo jiné nabízí i namíchání osobního parfému na míru. Vonné kompozice pro produkty sestavuje tak, aby podpořily jejich funkčnost a zároveň krásně voněly.

Číslo receptury: 42

Epsomská sůl obsahuje cca 42 % elementárního hořčíku.

Složení: INGREDIENTS (INCI): Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Magnesium Sulfate, Tapioca Starch, Illite, Kaolin, Sodium Lauryl Sulfoacetate, Butyrospermum Parkii Butter, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Acacia Dealbata Flower Extract, Rosa Centifolia Flower Extract, Chamomilla Recutita Flower Oil, Titanium Dioxide, Rosa Centifolia Flower, Chamomilla Recutita Flower, Citronellol, Geraniol.

Mimóza

Heřmánek pravý

Růže stolistá

Účinek zvláčňující, uklidňující
Typ pokožky normální, pro všechny typy
Obal krabička papír