Magický snový rituál

Monika Čechová @bylinkova_terapie 20. 1. 2022

Nasbírejte stejně jako příroda síly ve správný čas. Dovolte si v lednu trochu „zamrznout“, zpomalit a odpočívat. A pokud spánek nepřichází zkuste ho přivolat starým rituálem se svíčkou a solí.

Magický snový rituál
Než začnete

Než půjdete spát, zkuste se správně naladit, zklidnit se a udělat si čas na svůj spánkový rituál. Zhasněte všechna umělá světla, vypněte mobilní telefon a veškerou elektroniku, která by vás mohla rušit. Místo agresivního bílého světla žárovky, zapalte svíčku stejně jako naši předkové. Svíčka vydává teplé žluté světlo, podobné barvě ohně a zapadajícího slunce, které tvorbu spánkových hormonů neovlivňuje v takové míře jako umělé světlo žárovky.

Rituál se solí a svíčkou

Utvořte si u postele prostor pro svíčku, kterou umístíte doprostřed kruhu, který jste vyrobili z mořské soli. Můžete použít také vaše oblíbené minerály, amulety či talismany.  Půl hodiny před spánkem zapalte svíčku a nechte ji vyhořet. Stačí klidně i malá čajová svíčka. Sůl i plamen z bílé svíčky mají očišťovací schopnosti. Díky rituálu si dobře odpočinete a ráno se budete cítit plni energie. Sůl používejte vždy jen na jednu noc, protože pohlcuje vše negativní. 

 

Dočetli jste? Vyzkoušejte

LEROS Hluboký spánek
15%

Hluboký spánek

59 Kč 69 Kč
LEROS Radostné usínání
15%

Radostné usínání

59 Kč 69 Kč
LEROS Spánek & nervy
15%

Spánek & nervy

59 Kč 69 Kč