Vyzkoušejte naši novinku Očista těla a Očista mysli. Nyní v balíčku s dopravou zdarma!

RADOSTNÉ USÍNÁNÍ, Konopí & Vlčí mák

Konopná směs s vlčím mákem pro příjemné zklidnění a snadnější usínání.

Heřmánek pravý 15 %

Ibišek súdánský 12 %

RADOSTNÉ USÍNÁNÍ, Konopí & Vlčí mák

Konopná směs s vlčím mákem pro příjemné zklidnění a snadnější usínání.

Heřmánek pravý 15 %

Ibišek súdánský 12 %

59 Kč
Ihned k dispozici
- +
Bez konzervantů Čaje jsou bez lepku Bez umělých sladididel Pro vegany

Receptura

Popis

Rituál

Byliny

Parametry

Vystudoval magisterský obor farmacie na Univerzitě Karlově a poté absolvoval postgraduální studium tamtéž. 15 let byl odborným asistentem na katedře farmakognozie Farmaceutické fakulty UK. Je autorem nebo spoluautorem cca 40 odborných a populárně vědeckých publikací. V současné době působí jako poradce a vedoucí fytoterapeutické ordinace pro Českou fytoterapeutickou akademii v Hradci Králové.

Číslo receptury: 420

Světový den konopí připadá na 20. 4.

Složení: Konopná nať (45 %), Květ vlčího máku (28 %), Květ heřmánku (15 %), Květ ibišku (12 %)

Více o receptuře

Intenzita

Chuť

Každý den

popis

Bylinná směs připravená tak, aby zklidnila pocuchané nervy a pomohla usnout po náročném dni. Vlčí mák je polozapomenutá, ale účinná bylinka, která působí relaxačně a zlepšuje navození spánku. Heřmánek přidává pozitivní náladu a konopí do tradičních bylinek pro klidné spaní vnese něco nového. Pokud se večer potřebujete přepojit do příjemného  spánkového módu, je tato směs přesně pro Vás.
Chuť a vůně Vyniká nasládlou vůní heřmánku a omamnou kořenitostí vlčího máku. Chuť konopí je upozaděna. Při kratším vyluhování vynikne aroma heřmánku a vlčího máku, při delším se objevuje vůně konopí a přidává se příjemná čajová hořkost.

Příprava

1 nálevový sáček přelijeme šálkem (250 ml) vařící vody a po 5–8 minutách vyluhování v  přikryté nádobě sáček vyjmeme. Čaj se pije teplý nebo vlažný. Připravuje se vždy čerstvý.

Dávkování

Dospělí 1 šálek denně 2–3 hodiny před spaním.
Nepřekračujte uvedené dávkování.

Chuť a vůně

Vyniká nasládlou vůní heřmánku a omamnou kořenitostí vlčího máku. Chuť konopí je upozaděna. Při kratším vyluhování vynikne aroma heřmánku a vlčího máku, při delším se objevuje vůně konopí a přidává se příjemná čajová hořkost.

Upozornění

Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

Vyberte si hrníček, který potěší Vaše oči. Vložte do něj čajový sáček s bylinkami. Zalijte jej horkou vodou. Osm minut myslete na to, o čem chcete snít... Pomalu, v klidu vychutnávejte každý doušek tohoto lahodného čaje.

Typ čaje Směs
Počet nálevových sáčků v balení 20 ks
Hmotnost čaje v balení 20 g
Typ balení nálevový sáček
Chuť bylinková
Jak pít každý den

Heřmánek pravý 15 %

Zázrak lidového léčitelství s nepřeberným využitím

Ibišek súdánský 12 %

Pro znamenitou chuť ibiškového čaje nebo sirupu
Přejít do herbáře