Vyzkoušejte naše novinky Cold brew, Radostné usínání a Zdravá pleť!

Leros Baby

Dětský čaj s jahůdkou Jahodové pochutnání pro nejmenší

LEROS B DET JAH PT33
Leros Baby

Dětský čaj s jahůdkou Jahodové pochutnání pro nejmenší

LEROS B DET JAH PT33
35 Kč
30 Kč bez DPH
Skladem
Pro vegany Bez konzervantů Bez umělých sladididel Čaje jsou bez lepku Nic umělého

Dětmi oblíbený, jemný a voňavý čaj s příchutí jahod je šetrný k dětskému zažívání. Zažene žízeň a v létě výborně chutná vlažný nebo lehce chlazený.

Složení

Plod šípku, květ ibišku, jablka, kořen mrkve, přírodní aroma.

Vše co potřebujete vědět

Příprava a použití:
Nálevový sáček přelijeme 1/4 l vařící vody a po 5-10 minutách vyluhování sáček vyjmeme. Připravuje se vždy čerstvý. K přípravě čaje pro kojence použijte převařenou vodu vhodnou pro kojeneckou výživu. Doporučené maximální množství cukru na 100 ml nápoje je 5 g.

Dávkování:
Děti od ukončeného 6. měsíce do 1 roku: 1 šálek denně po lžičkách nebo z dětské láhve. Děti od 1 do 3 let: 2 šálky denně. Děti od 3 let: 2-3 šálky denně. Dospělí k běžné spotřebě jako nápoj. Nepřekračujte uvedené dávkování.

Upozornění:
V případě, že čaj přislazujete cukrem, nepodávejte jej kojencům pokud možno z kojenecké láhve a používejte co nejdříve hrneček. Nadměrné podávání čaje s cukrem může vést ke zvýšené kazivosti zubů. Nepodávejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Zakoupíte v lékárnách, potravinách i drogeriích.

Dříve byl tento čaj určen dětem až od 9. měsíce, ale posudek České pediatrické společnosti na tento produkt povoluje jeho použití již od ukončeného 6. měsíce věku děťátka. A tak jak píšeme na krabičce, je tento čaj určen pro věkovou kategorii od ukončeného 6. měsíce věku. 

Balení 20 nálevových sáčků po 2 g