Vyzkoušejte naše novinky Cold brew, Radostné usínání a Zdravá pleť!

Leros Baby

Dětský čaj s ovocem Ovocné pochutnání pro nejmenší

LEROS B DET O PT33
Leros Baby

Dětský čaj s ovocem Ovocné pochutnání pro nejmenší

LEROS B DET O PT33
35 Kč
30 Kč bez DPH
Skladem
Pro vegany Bez konzervantů Bez umělých sladididel Čaje jsou bez lepku Nic umělého

Příjemná chuť ovocného čaje nejen pro děti v sobě snoubí tóny květu ibišku, šípků, anýzu, borůvek, jablka, černého rybízu, plodů aronie i rooibosu. Chutná náramně.

Složení

Květ ibišku (26 %), šípky (24 %), anýz (15 %), plody borůvky (10 %), jablka (10 %), rooibos (5 %), plody černého rybízu (5 %), plody aronie - černého jeřábu (5 %).

Vše co potřebujete vědět

Použití: Čajová směs vhodná pro doplnění pitného režimu dětí i dospělých

Příprava:
Nálevový sáček přelijeme šálkem (1/4 l) vařící vody a po 5-10 minutách vyluhování sáček vyjmeme. Čaj se nesmí vařit. Připravuje se vždy čerstvý. V letních měsících doporučujeme podávat vlažný nebo chlazený. Čaj je možno dochutit.

K přípravě čaje pro kojence použijte převařenou vodu vhodnou pro kojeneckou výživu. Doporučené maximální množství cukru na 100 ml nápoje je 5 g.

Dávkování:
Kojenci od 9 měsíců jeden šálek denně. Děti od 3 let jeden šálek 2-3x denně. Dospělí k běžné spotřebě jako nápoj. Nepřekračujte uvedené dávkování

Upozornění:
V případě, že čaj přislazujete cukrem, nepodávejte jej kojencům pokud možno z láhve savičkou, ale používejte co nejdříve hrneček. Nadměrné užívání čaje s cukrem může vést ke zvýšené kazivosti zubů.

Zakoupíte v lékárnách, potravinách a drogeriích.

Balení 20 nálevových sáčků po 2 g