Vyzkoušejte naši novinku Očista těla a Očista mysli. Nyní v balíčku s dopravou zdarma!

Leros Baby

Dětský čaj s rakytníkem Vsaďte na sílu rakytníku

LEROS B RAKY PT33
Leros Baby

Dětský čaj s rakytníkem Vsaďte na sílu rakytníku

LEROS B RAKY PT33
35 Kč
30 Kč bez DPH
Skladem
Pro vegany Bez konzervantů Bez umělých sladididel Čaje jsou bez lepku Nic umělého

Příjemnou chuť dětského čaje s rakytníkem si děti doopravdy oblíbí. A nejen ony. Rakytník navíc přispívá k odolnosti proti únavě a spolu s plodem šípku a lipovým květem podporuje přirozenou obranyschopnost organismu a normální trávení.

Složení

Šípky (52 %), lipový květ (18 %), rakytníkový plod (10 %), plod černého rybízu (10 %), rooibos (6 %), diviznový květ (4 %).

Vše co potřebujete vědět

Použití:
Bylinná čajová směs vhodná pro doplnění pitného režimu dětí i dospělých.

Rakytník přispívá k odolnosti proti únavě a společně s plodem šípku a lipovým květem podporuje přirozenou obranyschopnost organismu a normální trávení.

Příprava:
1 nálevový sáček přelijeme 1/4 l vařící vody a po 5-10 minutách vyluhování sáček vyjmeme. Čaj se nesmí vařit. Připravuje se vždy čerstvý. K přípravě čaje pro kojence použijte převařenou vodu vhodnou pro kojeneckou výživu. Jestliže doslazujete cukrem, doporučené maximální množství cukru na 100 ml nápoje je 5 g.

Dávkování:
Děti od ukončeného 9. měsíce do 1 roku: ½ - 1 šálek denně. Děti od 1 roku do 3 let: 1-2 šálky denně. Děti od 3 let a dospělí: 2-3 šálky denně. Nepřekračujte uvedené dávkování.

Upozornění:
V případě, že čaj přislazujete cukrem, nepodávejte jej kojencům pokud možno z láhve savičkou, ale používejte co nejdříve hrneček. Nadměrné užívání čaje s cukrem může vést ke zvýšené kazivosti zubů. Nepodávejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi.

Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

Zakoupíte v lékárnách, potravinách a drogeriích.

Balení 20 nálevových sáčků po 2 g