Vzhledem k vytíženosti eshopu doporučujeme vánoční dárky objednat co nejdříve. Dle zkušeností z předchozích let dopravci spolu s blížícími se svátky prodlužují termíny dodání. Děkujeme za pochopení a přejeme klidný předvánoční čas.

Blog

Bylinné čaje v novém

Bylinné čaje v novém

Přečíst příběh
Bylinky na visačkách

Bylinky na visačkách

Na LEROS čajích se nyní dočtete zajímavosti o bylinách

Jarní očista organismu: mýty a fakta

Jarní očista organismu: mýty a fakta

Očista těla a mysli je koncipována zejména jako jarní příprava na novou sezónu. V zimě je lidský organizmus více zatížen: slunce svítí kratší dobu, ale my jsme aktivní i po setmění, naše strava není tak pestrá jako v jiných měsících, často přecházíme změnami okolní teploty, viry a bakterie se šíří více než kdy jindy atd. To vše na nás působí více než si sami uvědomujeme. Očista těla a mysli napomáhá toto období ukončit, jak po fyzické, tak psychické stránce a připravit organizmus na aktivní život během dalších měsíců.

Jako ze sna přišla Vesna

Jako ze sna přišla Vesna

Jsou mladé, krásné a talentované. Jedna hraje na housle, druhá na klávesy, třetí na bicí, čtvrtá na basu a pátá Patricie zpívá a píše hudbu a texty. Holky z Vesny mají rády bylinky a bylinkové čaje používají i na turné, aby se udržovaly v kondici.

Dobro voní bylinkami

Dobro voní bylinkami

Když se spojí ti, kdo stojí o to, aby světu vládlo dobro, je z toho malá radost, co krásně voní.

Kouzlo vánočních bylinek

Kouzlo vánočních bylinek

Bylinky Vám pomůžou zvládnout Vánoce v klidu a v pohodě, když jim dáte svou důvěru.

Připijte si na zdraví

Připijte si na zdraví

Poslali jsme Čajovnu do restaurací, kaváren, bister i kiosků na horách. Vybavili jsme ji servírovacím setem, abyste si bylinkový rituál užili od začátku do konce a se vším všudy po ruce.