Blog

image1.jpeg

Bylinky na visačkách

Přečíst příběh
LEROS Očista těla

Jarní očista organismu: mýty a fakta

Očista těla a mysli je koncipována zejména jako jarní příprava na novou sezónu. V zimě je lidský organizmus více zatížen: slunce svítí kratší dobu, ale my jsme aktivní i po setmění, naše strava není tak pestrá jako v jiných měsících, často přecházíme změnami okolní teploty, viry a bakterie se šíří více než kdy jindy atd. To vše na nás působí více než si sami uvědomujeme. Očista těla a mysli napomáhá toto období ukončit, jak po fyzické, tak psychické stránce a připravit organizmus na aktivní život během dalších měsíců.

Vesna

Jako ze sna přišla Vesna

Jsou mladé, krásné a talentované. Jedna hraje na housle, druhá na klávesy, třetí na bicí, čtvrtá na basu a pátá Patricie zpívá a píše hudbu a texty. Holky z Vesny mají rády bylinky a bylinkové čaje používají i na turné, aby se udržovaly v kondici.

Lerosáček

Dobro voní bylinkami

Když se spojí ti, kdo stojí o to, aby světu vládlo dobro, je z toho malá radost, co krásně voní.

Jmelí na stromě

Kouzlo vánočních bylinek

Bylinky Vám pomůžou zvládnout Vánoce v klidu a v pohodě, když jim dáte svou důvěru.

Váš bylinkový rituál

Připijte si na zdraví

Poslali jsme Čajovnu do restaurací, kaváren, bister i kiosků na horách. Vybavili jsme ji servírovacím setem, abyste si bylinkový rituál užili od začátku do konce a se vším všudy po ruce.

Meduňka navozuje klid a harmonizuje spánek

O meduňce lékařské

Pěstovat meduňku na zahrádce není nic neobvyklého. Najít tuhle bylinku ve volné přírodě už ale začíná být uměním pro odhodlané sběrače!