Vzhledem k většímu množství objednávek odesíláme nyní balíčky do 3 pracovních dnů od data připsání platby. Děkujeme za pochopení a přejeme klidný předvánoční čas.

Blog

Víno s bylinkami LEROS

Víno s bylinkami LEROS

Přečíst příběh
Osvěžení z Afriky: marocký mátový čaj atay

Osvěžení z Afriky: marocký mátový čaj atay

V našich končinách preferujeme v létě studené nápoje jako jsou třeba naše Coldbrew čaje. V horké severní Africe však hledají osvěžení ve skleničce teplého čaje, díky kterému se nepotí tolik jako po vypití vyhlazeného.

Byliny proti nespavosti

Byliny proti nespavosti

Svět se v posledních měsících a letech obrátil vzhůru nohama. Není proto divu, že narůstá počet lidí s depresemi, úzkostmi a poruchami spánku. A letošní zima je v tomto ohledu opravdu rekordní. Pomoci může nejen nějaké to rameno k pláči poskytnuté našimi blízkými, ale i naši bylinní spojenci, kteří dokážou zklidnit pocuchané nervy, odstranit paniku a úzkost či zlepšit usínání. Tři léčivé rostliny jsou v tomto ohledu nejdůležitější.

Nachový zázrak severoamerických indiánů

Nachový zázrak severoamerických indiánů

V období přicházející zimy a nevlídného počasí na nás mohou útočit bakterie a viry. Nasušené bylinky a kořeny z předchozího období pomohou podpořit náš imunitní systém.

Bylinné čaje v novém

Bylinné čaje v novém

Od července se můžete setkávat s novým konceptem obalů, se kterým přichází naše značka bylinných čajů LEROS. Obal je změněn tak, aby měl co nejmenší dopad na životní prostředí a design pracuje s co největší transparentností, jednoduchostí a funkčností směrem ke spotřebitelům. Původní receptura a kvalita bylin zůstává zachována.

Bylinky na visačkách

Bylinky na visačkách

Na LEROS čajích se nyní dočtete zajímavosti o bylinách

Jarní očista organismu: mýty a fakta

Jarní očista organismu: mýty a fakta

Očista těla a mysli je koncipována zejména jako jarní příprava na novou sezónu. V zimě je lidský organizmus více zatížen: slunce svítí kratší dobu, ale my jsme aktivní i po setmění, naše strava není tak pestrá jako v jiných měsících, často přecházíme změnami okolní teploty, viry a bakterie se šíří více než kdy jindy atd. To vše na nás působí více než si sami uvědomujeme. Očista těla a mysli napomáhá toto období ukončit, jak po fyzické, tak psychické stránce a připravit organizmus na aktivní život během dalších měsíců.