Přivítejte jaro s čaji v limitované edici od Lerosu. Svatý týden Velikonoční plný bylinek a tradic.

Blog

Bylinky na prohřátí

Bylinky na prohřátí

Přečíst příběh
Bylinky proti duševnímu neklidu

Bylinky proti duševnímu neklidu

Příroda nám na poskytuje rozmanitý výběr rostlin, které mohou mít příznivý vliv na naši nervovou soustavu. Pojďme se podívat, jak nám i zcela běžné rostliny z našeho blízkého okolí mohou široce pomoci s pocity stresu, úzkostí a vyčerpáním.

Večerní rituál pro zklidnění a lepší spánek s levandulí

Večerní rituál pro zklidnění a lepší spánek s levandulí

Věděli jste, že až třetina lidí trpí nespavostí? Vyzkoušejte jednoduchý voňavý večerní rituál s levandulí, který uvolní vaše tělo i mysl, odežene starosti a připraví vás na klidný a zdravý spánek.

Kouzelná moc šípků

Kouzelná moc šípků

Zkraje podzimu se na okrajích cest, luk a polí rozzáří malé červené ozdoby keře zvaného růže šípková (Rosa canina). Tyto plody nejsou jen potěšením pro oko, ale pomoci mohou také našemu zdraví. Obsahují totiž řadu prospěšných látek, které naše tělo s radostí využije.

Magie podzimní rovnodennosti

Magie podzimní rovnodennosti

V den podzimní rovnodennosti je den i noc stejně dlouhý. Dny rovnodennosti vždy předznamenávají změny období. Využijte magii těchto dní a pomocí malého rituálu dostaňte odpověď, jakým směrem se následující období ubírat.

Rituál pro lásku s jablkem

Rituál pro lásku s jablkem

Pokud si chcete do života přitáhnout lásku, vyzkoušejte náš podzimní kouzelný milostný rituál s jablkem. Stačí dodržet pár pravidel a výsledek je zaručený!

Pusa modrá od borůvek

Pusa modrá od borůvek

Brusnice borůvka (Vaccinium myrtillus) je rostlinnou, která má speciální místo v srdcích mnoha z nás. Plody tohoto malého keře totiž nejen dobře chutnají, ale také, jak dobře víte, intenzivně barví. Po jejich sběru proto leckdy máme nejen modré ruce, ale i pusu, od neustálého uzobávání. Já jsem si vždycky říkal: za každou borůvku, co dám do hrnečku, si jednu dám do pusy. Odměna za tvrdou práci zkrátka musí být.